Säg hej!

Kontakta gärna någon av oss om du har några frågor kring vårt erbjudande eller om du vill veta hur vi kan hjälpa dig.

Kontakta någon av våra medarbetare nedan, eller boka ett möte direkt när det passar dig.

Våra medarbetare

Hanna

Hanna Eriksson

People and Culture Manager
070 628 46 78
hanna.eriksson@tb-group.se

Sofie

Sofie Heidling

IMG_09144_Diana

Diana Selguson

Hannes

Hannes Jonsson

Elias Carlström

Sales / Senior Business Developer
073 980 91 95
elias.carlstrom@tb-group.se

Cem Sen

Sales / Business Developer
073 901 94 00
cem.sen@tb-group.se

IMG_5687 2

Sonny Scott

Sales / Business Developer
072 351 48 73
sonny.scott@tb-group.se

IMG_2456 (1)

Martin Barria

Sales / Business Developer
072 351 48 74
martin.barria@tb-group.se

1699616793135

Jacob Wahlström

DSC_1919

Christoffer Houmann

DSC_2039

Nicole Udd

Sales / Business Developer
072 351 48 65   nicole.udd@tb-group.se

IMG_5682 2

Oliwer Tidlund

Sales / Business Developer
070 841 16 80
oliwer.tidlund@tb-group.se

IMG_3849 (2)

Ludvig Monthan

Sales / Business Developer
072 351 48 70
ludvig.monthan@tb-group.se

Nikola

Nikola Grujicic

Johanna Eliasson TB-Group

Johanna Eliasson

Emma

Emma Johansson

DSC_1930[1] (kopia)[18]

Stefan Wallbäcks

DSC_1997

Arild Hildeman

Sofie klar

Sofie Ax

Teamleader Recruitment
073 508 06 50
sofie.ax@tb-group.se

Facetune_19-01-2023-10-16-50 (1)

Nevine Chorbaji

Isabelle Lundh TB-Group

Isabelle Lundh

Moa Carlsson TB-Group

Moa Carlsson

DSC_1979

Selma Hermansson

Ellen Westerlund TB-Group

Ellen Westerlund

Julia Wistrand

Julia Wistrand

Beatrice

Beatrice Göransson

Jenny färdig

Jenny Xavier

Alva klar (1)

Alva Byrén

Ezio

Mood Manager

Kontakta oss

Vi svarar så snabbt vi kan.