Kontakt

Vill du kontakta någon av våra medarbetare?

Medarbetare

Hanna Eriksson

People and Culture Manager
070 628 46 78
hanna.eriksson@tb-group.se

Elias

Elias Carlström

Sales / Business Developer
073 980 91 95
elias.carlstrom@tb-group.se

Jacob färdig

Jacob Wahlström

Sales / Business Developer
076 317 30 21
jacob.wahlstrom@tb-group.se

Hannes

Hannes Jonsson

Sales / Senior Business Developer
072 320 21 09
hannes.jonsson@tb-group.se

Ezio

Mood Manager

Alex klar

Alexander Nordén

Sales / Business Developer
073 534 02 12
alexander.norden@tb-group.se

Nikola

Nikola Grujicic

Teamleader & Senior Recruiter
070 979 57 84
nikola.grujicic@tb-group.se

Johanna

Johanna Eliasson

Teamleader & Senior Recruiter
072 184 31 03
johanna.eliasson@tb-group.se

Jenny

Jenny Hilmersson

Recruiter (Föräldraledig)
070 278 99 25
jenny.hilmersson@tb-group.se

Sofie

Sofie Heidling

william

William Hagström Bengts

Julia

Julia Wistrand

Teamleader & Senior Recruiter
073 983 31 07
julia.wistrand@tb-group.se

Emma

Emma Johansson

Moa

Moa Carlsson

Ebba

Ebba Nordström

Isabelle lundh

Isabelle Lundh

Teamleader & Senior Recruiter
073 396 64 81
isabelle.lundh@tb-group.se

Beatrice

Beatrice Göransson

Ellen

Ellen Westerlund

Kontakta oss

Vi svarar så snabbt vi kan.